Strachota
Sosna ↑

NAWILŻANIE

KARBOKSYTERAPIA TWARZY

Bezpieczny, mało inwazyjny i przebadany klinicznie zabieg, polegający na wstrzyknięciu pod skórę dwutlenku węgla przy pomocy cienkiej igły. 

Gaz rozszerza naczynia krwionośne, co poprawia odżywienie i dotlenienie komórek oraz stymuluje proces regeneracji tkanki. Wprowadzony w tkankę tłuszczową gaz, rozbija komórki tłuszczowe, dając świetne efekty w walce z cellulitem. Wskazania: cellulit, rozstępy cienie i worki pod oczami.

Rozwiń ↓

45 min. – 80 – 250 zł


PŁAT KOLAGENOWY

Ultranawilżający i liftingujący zabieg z użyciem płatu kolagenowego.

Natychmiast podnosi poziom nawilżenia skóry, wygładza zmarszczki i redukuje podrażnienia.

Rozwiń ↓
90 min. – 400 zł


ZABIEG ALGOWY

Zabieg o wszechstronnym działaniu, polegający na nałożeniu na wybrane partie ciała maski z alg. 

Zawarte w preparatach algi nawilżają, wygładzają i oczyszczają skórę, poprawiają jej koloryt i przywracają naturalne pH.

Rozwiń ↓
90 min. – 330 zł


H2O INFUSION EXPRESS (Yonelle)

Zabieg błyskawicznie rewitalizujący cerę zmęczoną.

Intensywny zabieg typu S.O.S., błyskawicznie poprawiający jędrność, nawilżenie i koloryt skóry dojrzałej oraz spłycający zmarszczki. Doskonały sposób, by olśniewać na przyjęciu gładką skórą, pełną młodzieńczego blasku. Nowatorskie hydroinfuzyjne nawilżanie z kwasem hialuronowym i kolagenem, biologiczna woda bambusowa, kwas fitowy i glikolowy zapewniają wyjątkowo wysoką skuteczność w zwiększaniu zawartości wody w naskórku i wygładzaniu jego powierzchni. Bromelaina i papaina działają złuszczająco i przyspieszają odnowę biologiczną, a peptydy poprawiają jędrność. Skóra jest idealnie odświeżona, rozjaśniona i zachwycająco gładka.

Rozwiń ↓

90 min. – 340 zł


PRO-VITAL (Yonelle)

Zabieg intensywnie nawilżający.

Doskonały zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu i zachwiania równowagi wodno-lipidowej np. na skutek niewłaściwej pielęgnacji, działania słońca czy klimatyzacji. Szczególnie polecany palaczom.Wskazany niezależnie od wieku czy pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia głębokich warstw naskórka, poprawy elastyczności i odświeżenia kolorytu. Polecany nawet w przypadku ekstremalnego wysuszenia skóry wrażliwej. Profilaktycznie działa przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo.

Rozwiń ↓

90 min. – 340 zł


AQUATHERM (Yonelle)

Zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający dla skór suchych i wrażliwych. Uspokaja i koi.

Głęboko nawilża, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, wzmacnia naczynka. Uodparnia skórę na działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.Główne składniki aktywne: woda termalna bogata w jony magnezu, cukry prebiotyczne i ceramidy. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn, bez  ograniczeń wiekowych. Odpowiedni również dla kobiet w ciąży.

Rozwiń ↓
90 min. – 330 zł


POWER HYALURONIC (Skyndor)

Zabieg intensywnie nawilżający na bazie kwasu hialuronowego. Odpowiedni również dla kobiet w ciąży oraz dla skór tłustych, ale odwodnionych.

Zabieg stworzony w oparciu o mix kwasu hialuronowego o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Główne składniki aktywne: kwas hialuronowy nisko i wysokocząsteczkowy, ksylitol. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych.

Rozwiń ↓
90 min. – 350 zł

Sosna Strachota