Strachota
Sosna ↑

CERA TRĄDZIKOWA

EU-SEB

Unikalny zabieg z pro i prebiotykami normalizujący stratum microbium.

Łagodne pro- i prebiotyki wspomagają leczenie łagodnych do ciężkich postaci trądziku pospolitego, trądziku różowatego, skóry tłustej oraz problematycznej. Prebiotyki odżywiają saprofityczna (fizjologiczna) ekoflorę, a tym samym zmniejszają ilość bakterii patogennych (chorobotwórczych) na skórze.

Rozwiń ↓
60 min. – 380 zł


CZYSZCZENIE MANUALNE 

Zabieg polegający na ręcznym oczyszczaniu skóry ze wszelkich niedoskonałości – prosaków, wągrów i zaskórników. Świetny sposób na zmniejszenie przebarwień i usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zabieg składa się z kilku etapów.

Najpierw wykonywany jest peeling, następnie na twarz kierowany jest strumień pary wodnej, który ułatwia rozszerzanie porów. Kolejnym etapem jest ręczne usuwanie ze skóry wszelkich niedoskonałości, a na koniec nakładana jest maska łagodząca.

Rozwiń ↓

120 min. – 280-300 zł


LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Laserowy peeling węglowy polega na usuwaniu drobinek węglowych ze skóry twarzy i dekoltu, które nałożono chwilę przed zabiegiem i które wnikają do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W czasie zabiegu absorbują energię światła laserowego i powstające „mikroeksplozje” powodują oczyszczenie i wygładzenie skóry, ujednolicenie kolorytu skóry, stymulację kolagenu. Zabieg jest niebolesny lub nieznacznie bolesny po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta, wygładzona i rozświetlona.

60 min. – od 350 zł


PEELING KAWITACYJNY

Zabieg polega na wytworzeniu mikro pęcherzyków wypełnionych rozrzedzonym gazem (w wyniku kontaktu wilgotnej skóry z ultradźwiękami), które pod wpływem wibracji natychmiastowo ulegają rozpadowi. Dzięki temu stare komórki warstwy rogowej naskórka rozpadają się, odsłaniając młodsze i zdrowsze warstwy skóry.

30 min. – 100 zł


PEELING KAWITACYJNY + AMPUŁKA I MASKA

60 min. – 230 zł

 

Sosna Strachota