Strachota
Sosna ↑

CELLULIT, WYSZCZUPLANIE I UJĘDRNIANIE

KARBOKSYTERAPIA
Bezpieczny, mało inwazyjny i przebadany klinicznie zabieg, polegający na wstrzyknięciu pod skórę dwutlenku węgla przy pomocy cienkiej igły.

Gaz rozszerza naczynia krwionośne, co poprawia odżywienie i dotlenienie komórek oraz stymuluje proces regeneracji tkanki. Wprowadzony w tkankę tłuszczową gaz, rozbija komórki tłuszczowe, dając świetne efekty w walce z cellulitem. Wskazania: cellulit, rozstępy cienie i worki pod oczami.

Rozwiń ↓

Brzuch 60 min. – od 200 zł

Ramiona 30 min. – 150 zł

Nogi 60 min. – od 250 zł


CACI
Kuracja mikroprądami wzmacniająca zwiotczałe mięśnie, ujędrniająca skórę i spłycająca zmarszczki.

Urządzenie CACI emituje prądy o bardzo niskim natężeniu, które redukują mięśnie twarzy, przywracając ich pierwotną długość i elastyczność, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. CACI pobudza przepływ krwi przez tkanki, co wpływa na utrwalenie efektów zabiegu, ale również poprawę kolorytu skóry i jej struktury. 

Rozwiń ↓

Biust 40 min. – 200 zł

Brzuch 60 min. – 200 zł

Nogi i pośladki 90 min. – 250 zł


BAŃKA CHIŃSKA

Bańka jest szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się pomarańczowej skórki.

Doskonale radzi sobie z wodnym i tłuszczowym cellulitem dzięki podciśnieniu wywołanym przez zassanie skóry, poprawia krążenie krwi oraz limfy. Taki zabieg również wspomaga rozbijanie lipidów co skutecznie przyspiesza proces lipolizy. Bańka chińska wspomaga również proces usuwania toksyn i nadmiaru wody. Skóra staje się sprężysta i jędrna.

Rozwiń ↓

30 min. – 50-100 zł

Sosna Strachota