Strachota
Sosna ↑

Cześć, jestem Strachota.

Pielęgnacją ciała – i ducha! – zajmuję się od ponad dwudziestu lat, z czego od 15 pod własnym nazwiskiem.

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się od czystego przypadku. Pewnego dnia zobaczyłam ogłoszenie rekrutacji do szkoły kosmetycznej i poczułam, że to właśnie to. Swoją pierwszą pracę rozpoczęłam w małym salonie w Pruszkowie – to tam nauczyłam się zawodu i prowadzenia biznesu beauty. Po 10 latach poczułam, że pora coś zmienić i przeniosłam się do kultowej warszawskiej Hembry, gdzie przez kolejne 3 lata przeszłam prawdziwą szkołę życia, ucząc się i rozwijając swoje dotychczasowe umiejętności.

W międzyczasie na świat przyszła moja córka. Jej pojawienie się sprawiło, że uznałam, że czas pracować na własne nazwisko. Razem z koleżanką postanowiłyśmy otworzyć własny salon. Do spółki szukałyśmy manikiurzystki. Jedna z klientek poleciła Sosnę – ta nie chciała jednak słyszeć o paznokciach/ Na szczęście udało mi się ją namówić do współpracy i tak oto od przeszło 15 lat jesteśmy wspólniczkami. Dwie kobiety – totalnie się różnimy, ale świetnie uzupełniamy, co pozwoliło nam się jeszcze nie pozabijać 🙂

Moja pracę doceniają gwiazdy medialne, liczni celebryci oraz dziennikarze. Nadal zdobywam doświadczenie, kończąc wiele kursów w zakresie pielęgnacji twarzy, ciała, masażu i depilacji laserowej.

Sosna Strachota