Chcemy dbać o Twoje piękno.

Codziennie.

Z dala od zgiełku, w willi na warszawskim Mokotowie możesz pozwolić sobie na pełne odprężenie. Kto nas zna, wie, czego się spodziewać. Nie jesteśmy typowym salonem – możesz u nas odpocząć na tarasie, poznać partnera do biznesu. Całość podlewamy serdeczną, niezobowiązującą atmosferą. 

Nasz Zespół

Team Member
Małgorzata Sosińska
Właścicielka

Zaczynała w salonie Chelsea Nails Studio w Londynie gdzie nauczyła się najważniejszych zasad prowadzenia biznesu - budowania relacji, ekskluzywności i indywidualnego podejścia do klienta. 

Kiedy wróciła do Polski i skończyła studia socjologiczne - przez jakiś czas pracowała w korporacji, gdzie upewniła się, że w biurze nie zrealizuje swoich marzeń zawodowych. 

W 2010 wspólnie ze Strachotą otworzyła salon na Białym Kamieniu a kilka lat później rozwinęły swój biznes na ukochanym Starym Mokotowie. 

Na co dzień jest wulkanem energii, którego pokłady mogą przenosić góry. Z entuzjazmem buduje wspaniałe i długotrwałe relacje z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i skierowana na dobro drugiego człowieka, w salonie tworzy niepowtarzalną i wyjątkową przestrzeń, w której każdy jest i zawsze będzie mile widziany.
Obecnie szkoli się z terapii manualnej twarzy oraz problemów z bruksizmem.

Team Member
Małgorzata Strachota
Właścicielka

Dziś jakby miała powiedzieć kim jest to zdecydowanie powiedziałaby “Terapeuta twarzy”.

Praca z kobietami, ich ciałem, twarzą, to całe jej życie. Kompleksową pielęgnacją zajmuje się od ponad dwudziestu lat, z czego od 15 pod własnym (i Sosny) nazwiskiem. Ukończyła wiele kursów w zakresie pielęgnacji, masażu i depilacji. Aktualnie skupiona na rozwoju w zakresie terapii manualnej, zarówno na jej walorach odmładzających jak i holistycznym podejściu do leczenia schorzeń typu bruksizm czy napięć wywołanych stresem.

Jest mamą wspaniałej nastolatki. W wolnych chwilach dba o aktywność fizyczną.

Team Member
Magdalena Gabryś
Terapeutka

Magda jest miłośniczką podróży, które są dla niej największą inspiracją. Z każdej wyprawy wraca z większą wiedzą, świeżymi pomysłami i narzędziami do pracy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała od praktyków i teoretyków, od wielkich nazwisk, ale także od osób, które wolą pozostać wolne od fejmu. To wszystko pozwoliło jej stworzyć autorskie techniki masażów, którymi dziś chętnie dzieli się z innymi - w gabinecie, ale również podczas szkoleń indywidualnych. I choć sama ukończyła kilka szkół, wciąż pozostaje w procesie – odkrywania, poznawania, uczenia się. Dba o to, aby jej wiedza była aktualna. Obecnie studiuje psychologię. Jest nią zafascynowana i cieszy się, że może wykorzystywać ją również do tego, by zapewnić optymalną strefę komfortu podczas swoich terapii.

Team Member Anna Mala Managerka, manicurzystka, Stylistka rzęs i brwi
Team Member
Anna Mala
Managerka, manicurzystka, Stylistka rzęs i brwi

Ania jest związana z salonem od wielu lat. Każdy kto do Niej trafia już zostaje. Delikatna, profesjonalna, wręcz magiczna. Ma aurę artystyczną. Piękne stylizuje brwi i rzęsy. Niezawodnie dobiera kolory.

Team Member Ewa Więch Manicurzystka, Podolożka
Team Member
Ewa Więch
Manicurzystka, Podolożka

Ewa fascynuje się podologią. Twoje stopy będą w dobrych rękach. Ewa pomaga ludziom bo wie, że zdrowe stopy to podstawa.

Nie osiada na laurach. Ciągle poszukuje nowych szkoleń aby podwyższyć swoje kwalifikacje.

Team Member
Karolina Jupowicz
Stażystka

Nasza filozofia

Kochamy to co robimy

Nasza praca to nasza pasja a nasz salon to miejsce, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo.
Stale rozwijamy własne kompetencje.

Spersonalizowane podejście

Co prawda mamy ofertę, ale stawiamy na spersonalizowane zabiegi.
Na pierwszej wizycie ustalamy plan działania. Każdy ma inne potrzeby.

Profesjonalne produkty

Używamy produktów najwyższej jakości.