EXIMIA

Tytanowa moc wyszczuplania

To najnowszy model uznanej na całym świecie platformy, która dzięki synergii aż 6 technologii w dynamiczny sposób pomaga w walce z:

Ze względu na innowacyjną synergię technologii, wzmocnioną działaniem
fosfatydylocholiny wykazuje szerokie spectrum efektów:

Urządzenie Eximia bazuje na
korelacji 6 technologii w
trakcie całego zabiegu:

Cena: każda wybrana partia 800zł

Efekty zabiegowe

Przebieg zabiegu

Zabieg EXIMIA ze względu na medycznie opracowane protokoły
zabiegowe, przebiega zawsze kilkuetapowo:

Etap 1: Microdermolift

 

Pierwszy faza zabiegu, pozwalająca „odblokować” warstwę naskórkową na przenikanie substancji aktywnych, w tym głównie fosfatydylocholiny. Zapewnia delikatną eksfoliację, wygładza i dotlenia skórę, przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.

Etap 2: Keratox

 

Wzmocnienie efektu eksfoliacji mechanicznej, specjalnie opracowanym preparatem, który poza właściwościami enzymatycznie złuszczającymi przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych i kolejnego etapu zabiegu jakim jest wprowadzenie fosfatydylocholiny.

Etap 3: Laserporation

 

Laseroterapia + elektroporacja. Niezwykle ważny etap zabiegu o działaniu silnie lipolitycznym. To na tym etapie terapeuta dobiera preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Bazujemy na najmocniejszym z dotychczas poznanych preparatów– fosfatydylocholinie , substancji „rozpuszczającej” tkankę tłuszczową. Jeśli nie ma wskazań pod silną redukcję tkanki tłuszczowej lub cellulitu – terapeuta ma możliwość wprowadzenia innych preparatów takich jak: kwas hialuronowy, preparaty odżywcze, koktajle witaminowe czy koktajle napinające, ujędrniające skórę.

Etap 4: Endoradiomag

 

Najmocniejsza głowica w urządzeniu EXIMIA. Pracuje w dwóch fazach: tłuszczowej i napinającej. To w trakcie tej fazy usuwamy największą ilość adipocytów. W fazie tej bazujemy na korelacji 3 technologii: trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznym, endodermalnym masażu.

Etap 5: Radiolift

 

Ostatnia faza zabiegu to odbudowa płaszcza hydrolipidowego skóry oraz lifting i ujędrnienie. Pracujemy wykorzystując technologię fali elektromagnetycznej i elektroporacji co zapewnia wysoce sfokusowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu wywołaniu zjawiska neokolagenezy.